10 lutego 2017

O FIRMIE

Firma MURTOP to prywatna firma o wieloletniej tradycji. Powstała w 1991 roku w Szczucinie woj. Małopolskie (40 km od Tarnowa w kierunku Kielc). Firma pierwotnie zajmowała się budownictwem ogólnym,  budowaniem domów pod klucz, remontami, wykończeniem wnętrz i produkcja i wykonywaniem kominków marmurowych i granitowych.

Nowy rozdział‚ w historii firmy rozpoczął się w 2009 roku, kiedy firma rozpoczęła produkcję elementów wykończeniowych elewacji, listew elewacyjnych oraz boni. Z czasem w firmie wprowadzono nowe technologie, które pozwoliły zaoferować kolejny produkt najwyższej jakości: styropianowe wyroby SZTUKATERYJNE do złudzenia imitujące efektowanie wykonany tynk. Te łatwe w montażu, lekkie elementy wykończeniowe dają wspaniały efekt wizualny. Zalety tego typu produktów nie kończą się jednak na estetyce, są one ekologiczne, wykonane z samogasnących materiałów nie zawierających freonu. Najwyższą  jakość produktów, fachowa obsługa oraz ciągle dążenie do zaspokajania najbardziej wyszukanych potrzeb klienta pozostają dewizą od momentu powstania firmy.

Profile architektoniczne to elementy ozdobne stosowane do wykończenia otworów okiennych i drzwiowych, ścian, stropów, sklepień, gzymsów, kolumn zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz budynków. Dzięki niewielkiemu ciężarowi i dużej wytrzymałości mogą być stosowane w budownictwie tradycyjnym jak i nowoczesnym. Sztukateria elewacyjna wykonana z atestowanych materiałów, styropianu sezonowego EPS 200, siatki zbrojeniowej i powłoki na bazie szpachli cementowej z dodatkami modyfikującymi z włókniny mikro zbrojeniowej. Nasze profile charakteryzują się przede wszystkim dokładnością wykonania (metoda ciągniona), dużą sztywnością podłużną oraz elastycznością powłoki zewnętrznej, gładkością powierzchni. Zastosowanie innowacyjnej technologii umożliwiło nam wykonanie elementów pokrytych siatką na całym obwodzie, w jednym procesie technologicznym. Dodatkowo siatka nie jest przyklejona do styropianu tylko zatapiana w masie do powłoki. Dzięki temu nasze wyroby charakteryzują się dużą sztywnością ( jedna osoba może montować nawet elementy o długości 2,5m) tylna powierzchnia jest równa ( nie ma żadnych rowków) i jest twarda co ułatwia nakładanie kleju i montaż.

Nie zastanawiaj się, zamów próbkę!!!

Koszt próbek to jedyne 20 zł‚ za przesyłkę. Zapraszamy do współpracy zarówno hurtowanie budowlane, firmy działające w branży budowlanej, jak i mniejszych kontrahentów zainteresowanych bezpośrednim odbiorem sztukaterii od producenta. Oferujemy atrakcyjne terminy realizacji zamówień przy zachowaniu doskonałej jakości produktu. Dla partnerów handlowych oferujemy korzystne rabaty na cały asortyment produktów typowych, a także na sztukaterie wykonywane na indywidualne życzenie klienta.

Kolejnym punktem zwrotnym naszej firmy był‚ rok 2015. Żeby sprostać i wyjść naprzeciw coraz bardziej wymagających klientów dokonaliśmy sporych inwestycji w nowoczesne urządzenia dokonując zakupu min. ploterów laserowych. Rozszerzyliśmy tym samym swoją kadrę pracowniczą zatrudniając artystów i grafików komputerowych. Dokonując tak istotnych zmian, swoją działalność rozszerzyliśmy o branżę reklamową. Oferujemy cięcie i grawerowanie laserowe oraz projektowanie profesjonalnych stron internetowych, portali, e-sklepów. Wykonujemy projekty graficzne oraz druk banerów, ulotek, wizytówek oraz gadżetów reklamowych. Proponujemy również sprzedaż wyrobów ze sklejki, plexi, filcu takich jak litery i cyfry, loga, ozdoby świąteczne oraz nietypowe prezenty na różne okazje.

Zapraszamy do współpracy.