SOLIDNY PRODUCENT ELEMENTÓW DO ZDOBIENIA Z DREWNA, OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH I MODELI Z DREWNA

Poznaj Naszą firmę od jej podstaw

Pomoże Ci to zrozumieć co jest dla Nas najważnijsze i jakie mamy cele.
Wszystko czego się podejmujemy wykonujemy z wszelką starannością dbając o każdy najmniejszy szczegół.

Firma MURTOP jest prywatną firmą o wieloletniej tradycji. Powstała w 1991 roku w Szczucinie woj. Małopolskie (40 km od Tarnowa w kierunku Kielc). Firma pierwotnie zajmowała się budownictwem ogólnym. Kolejnym krokiem w rozwoju było rozpoczęcie produkcji elementów wykończeniowych elewacji, co bardzo szybko stało się głównym prądem napędowym Firmy. Wdrożenie nowych technologii produkcyjnych wraz z komputerowym wspomaganiem projektowania dało nam możliwość realizowania zleceń najbardziej wymagających klientów. Stosując bardzo wysokiej jakości materiały nasze produkty stały się konkurencyjne na rynku. Z naszych usług korzysta coraz więcej nowych kontrahentów. Skrupulatnie wywiązując się ze wszystkich umów i zobowiązań mogliśmy cały czas sukcesywnie rozwijać naszą firmę. Posiadając odpowiednie zaplecze projektantów postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o kolejne produkty dekoracyjne. W roku 2016 i 2017 dokonaliśmy zakupu urządzeń laserowych CO2. Dało nam to możliwość zaistnienia w nowych branżach w tym w branży reklamowej i artystycznej.

  • % ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

  • % PROFESJONALIZMU

  • % TERMINOWOŚCI

  • % WSPÓŁPRACY Z KLIENTEM

NASZE PRODUKTY

POZNAJ NASZE UMIEJĘTNOŚCI. Pomożemy Ci w tym prezentując specjalnie dla Ciebie produkty, które są dziełem Naszego zespołu i warsztatu.

Ozdoby PERSONALIZOWANE I OKOLICZNOŚCIOWE ORAZ ŚLUBNE

Laser CO2
Ozdoby na każdą okazję: dla mamy, dla taty, dla babci, dla dziadka, dla wujka, szefa, ze zdjęciem, dedykacją, logiem, sentencją.

ozdoby świąteczne oraz modele i zabawki

Laser CO2
Ozdoby na każde święta i uroczystości rodzinne, szkolne, firmowe i inne. Modele zabawek gotowe i z możliwością do sklejania. Ze sklejki, plexi i innych materiałów według wyobraźni projektanta i klienta.

DECOUPAGE i inne

Artystyczne
Ręcznie wykonane produkty techniką DECOUPAGE są idealna niespodzianką na każdą okazję. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz produkty wykonane innymi technikami: min. Powertex.,

DLA REKLAMY

Laser CO2
Ścianki, stoiska targowe, wizytowniki, ulotniki, akcesoria targowe, gadżety reklamowe, projekty reklamy wizualnej oraz strony internetowe.