October 17, 2017

O FIRMIE

Firma MURTOP to prywatna firma o wieloletniej tradycji. Powstała w 1991 roku w Szczucinie woj. Małopolskie (40 km od Tarnowa w kierunku Kielc). Firma pierwotnie zajmowała się budownictwem ogólnym,  budowaniem domów pod klucz, remontami, wykończeniem wnętrz i produkcja i wykonywaniem kominków marmurowych i granitowych.

Nowy rozdział w historii firmy rozpoczął się w 2009 roku, kiedy firma rozpoczęła produkcję elementów wykończeniowych elewacji, listew elewacyjnych oraz boni. Z czasem w firmie wprowadzono nowe technologie, które pozwoliły zaoferować kolejny produkt najwyższej jakości: styropianowe wyroby SZTUKATERYJNE do złudzenia imitujące efektownie wykonany tynk. Te łatwe w montażu, lekkie elementy wykończeniowe dają wspaniały efekt wizualny. Zalety tego typu produktów nie kończą się jednak na estetyce, są one ekologiczne, wykonane z samogasnących materiałów niezawierających freonu. Najwyższą  jakość produktów, fachowa obsługa oraz ciągle dążenie do zaspokajania najbardziej wyszukanych potrzeb klienta pozostają dewizą od momentu powstania firmy.

Kolejnym punktem zwrotnym naszej firmy był rok 2015. Żeby sprostać i wyjść naprzeciw coraz bardziej wymagających klientów dokonaliśmy sporych inwestycji w nowoczesne urządzenia dokonując zakupu min. ploterów laserowych. Rozszerzyliśmy tym samym swoją kadrę pracowniczą zatrudniając artystów i grafików komputerowych. Dokonując tak istotnych zmian, swoją działalność rozszerzyliśmy o branżę reklamową. Oferujemy cięcie i grawerowanie laserowe oraz projektowanie profesjonalnych stron internetowych, portali, e-sklepów. Wykonujemy projekty graficzne oraz druk banerów, ulotek, wizytówek oraz gadżetów reklamowych. Proponujemy również sprzedaż wyrobów ze sklejki, plexi, filcu takich jak litery i cyfry, loga, ozdoby świąteczne oraz nietypowe prezenty na różne okazje.

Zapraszamy do współpracy.